Асистент арбітра: Віктор Матяш (Донецьк)
Асистент арбітра: Володимир Висоцький (Запоріжжя)
Резервний арбітр: Юрій Вакс (Хмельницький)
Спостерігач арбітражу ФФУ: Віктор Дердо (Іллічівськ)
Директор матчу ФФУ: Микола Кузнецов (Хмельницький)

Володимир Мазяр , головний тренер ФК "Сталь" :

Загалом, ми втратили сьогодні перемогу, і це навіть якщо не рахувати незабитий пенальті. У нас сьогодні фактично вилетів весь лівий фланг: ми грали без лівого захисника і лівого півзахисника, без капітана команди. Але тим, хто їх замінив, я можу тільки подякувати. Ми сьогодні виглядали гідно. Чомусь футбольний Бог поки нам не дає набирати очки. Протягом усього чемпіонату ми втратили чимало очок на останніх хвилинах, і коли наприкінці чемпіонату сядемо й порахуємо – їх буде багато.

Коли під кінець матчу був призначений пенальті у ворота гостей, не згадалася Вам ситуація, коли призначався 11-метровий на останніх хвилинах у грі у Львові?

Я вважаю, що якщо є порушення правил, і гравець грає руками у своїй штрафній, то потрібно ставити пенальті. Якщо є затримка руками, тобто фол, то теж потрібно ставити пенальті. Судді повинні фіксувати всі порушення правил. Сьогодні був не 100-відсотковий, а 200-відсотковий пенальті.

Ігор Йовічевіч , головний тренер ФК "Карпати" :

Вдячний команді за зароблене очко в цьому матчі. Сьогодні такий результат іде нам в актив. Не дуже якісна гра була, і небагато моментів. Але ми перемогли, у першу чергу, самі себе й грали проти хорошого суперника. Попереду матч з "Олімпіком", будемо намагатися заробити там три очки. Було нерівне поле, тому довелося спростити гру. Що "Сталь", що ми грали через довгі передачі в таких умовах. Тому ми не могли грати так, як хотіли.

У першому колі ви виграли завдяки пенальті наприкінці матчу. Коли призначили пенальті у ваші ворота, не згадали той епізод?

Цей пенальті я приймаю, як футбольний епізод. Можливо, Кулач просто театрально впав. Але це моя особиста думка.

У Вас скоро закінчується контракт. Що далі?

Так, ви праві, 31 грудня в мене закінчується 5-річний контракт з "Карпатами". Я віддав повністю цьому клубу все, що є. І коли був директором, і коли був тренером U-19, і коли тренував U-21, і останні півтора року, коли прийняв основну команду. Для мене – це гордість, яку я не можу просто описати словами. Я приймаю це, як звичайне футбольне життя. Тут просто дві дорослі людини можуть не знайти спільну мову. Я люблю "Карпати" й тих людей, які працюють у клубі. Якщо хтось не хоче мене поважати, то це його проблеми.

Звітний поєдинок для дніпродзержинської "Сталі" в черговий раз пройшов під знаком "кадрових проблем". Володимир Мазяр, крім давно травмованого Путраша, не дорахувався у складі Сергія Вороніна й Максима Каленчука. Забігаючи наперед, варто сказати, що в кінці першого тайму через пошкодження поле покинув Сергій Пшеничних. Цілий фланг випав у дніпродзержинців – є над чим поламати голову Володимиру Мазяру напередодні останніх ігор першої частини чемпіонату.

Львів'яни підійшли до сьогоднішньої гри з думками про зміни, які грядуть у клубі. Уже багатьма ЗМІ була подана інформація, що клуб і головний тренер Ігор Йовічевіч припиняють співпрацю в кінці року. Цікаво було поспостерігати, як позначиться на грі львів'ян ця новина.

"Сталевари" з перших хвилин матчу притиснули львів'ян до своїх воріт. Перевага дніпродзержинців у першій половині зустрічі не викликала сумніву. Досить сказати, що "зелено-білі" до перерви не завдали жодного удару по воротах Паньківа, лічену кількість разів доходили до карного майданчика нашої команди. "Сталевари" провели кілька небезпечних атак. Дві з них несли явну небезпеку біля воріт львів'ян. Спочатку після помилки на виході Мисака удар наносив Кравченко, але м'яч з порожніх воріт зміг винести Голодюк. А на 25-й хвилині після подачі кутового вже нічого не змогло перешкодити Володимиру Адамюку після скидки головою Гоменюка вразити ворота "Карпат" – 1:0.

Кінець тайму пройшов в обопільній боротьбі на кожній ділянці поля. Запам'ятався епізод на 34-й хвилині зустрічі, коли обурливий фол здійснив Кравець, дуже жорстко зігравши проти Юрія Паньківа. Кілька хвилин нашому воротареві надавали допомогу. Добре, що все обійшлося, – приземлення Юрія після стику з Кравцем було видовищем не для слабкодухих.

Другий тайм львів'яни почали значно активніше, гості почали створювати небезпечні моменти. На 59-й хвилині Ксьонз з правого флангу прострілив на Худоб'яка, удар якого відбив Паньків, але першим на добиванні був Гуцуляк – 1:1. Після пропущеного м'яча Володимир Мазяр вніс корективи, і друга половина тайму пройшла за відчутної переваги "сталеварів". Двічі з вигідних позицій не зміг пробити Гоменюк. Велику загрозу таїв у собі навіс-удар Васіна, з яким ледве справився Мисак. Далекий удар усе того ж Васіна страж воріт зміг відбити тільки перед собою, а удару Кулача в цій же атаці не вистачило точності. Кілька разів загострював гру вийшовший на заміну Антон Котляр.

Кульмінація матчу настала в компенсований арбітром час. Голодюк з порушенням правил зіграв проти Кулача, і арбітр зустрічі Євген Арановський призначив пенальті. Однак, у черговий раз пані Удача підводить нашу команду – удар Котляра з "точки" прийшовся в штангу. Скільки вже очок втратила команда Володимира Мазяра через відверте невезіння в кінці поєдинку.

Після нереалізованого пенальті "Карпати" кинулися в небезпечну контратаку, але швидкий випад львів'ян зупинив піднятий прапорець арбітра, справедливо зафіксувавши офсайд. Епізод спровокував перепалку між наставниками команд і видалення з лави запасних Даушвілі. Запам'яталася й неадекватна поведінка вболівальників "Карпат", двоє з яких вибігли на поле, але все обійшлося, і вони мирно покинули ігрову зону.

"Сталевари", маючи набагато більше моментів, змушені були задовольнятися тільки нічиєю. Повернути удачу у свій бік дніпродзержинці матимуть можливість уже найближчої суботи, коли в рамках 16-го туру в Запоріжжі поміряються силами з луганською "Зорею". Початок зустрічі о 14:00.