Арбітр у полі: Ярослав Козик (Мукачеве, Закарпатська обл.)
Асистент арбітра: Анатолій Дудчик (Чернігів)
Асистент арбітра: Денис Шудрік (Сімферополь)
Резервний арбітр: Сергій Бойко (Київ)
Спостерігач арбітражу ФФУ: Андрій Шандор (Львів)
Директор матчу ФФУ: Віктор Липовецький (Житомир)

Володимир Мазяр , головний тренер ФК "Сталь" :

Хочу привітати "Сталь" із закінченням чемпіонату на 9-ому місці. Сьогодні була чоловіча боротьба. Ми грали проти хорошої команди, яка забирала очки не тільки в аутсайдерів, а й у наших грандів. Тому я вважаю, що хлопцям було цікаво грати. Матч вийшов грубим, що показали і жовті картки, і вилучення. Я задоволений ставленням хлопців до роботи в цілому. Були в нас і хороші матчі, і провальні, як з "Дніпром". Але команда намагалася показувати той футбол, який приносив би радість уболівальникам. Десь Бог нам сьогодні допоміг, бо "Сталь" заслуговувала вже ту перемогу. Адже в тих матчах, які завершилися внічию, ми були ближче до перемоги, ніж до поразки.

Я вже казав на флеш-інтерв'ю, що не знаю, як складеться моя подальша доля в дніпродзержинській "Сталі". Три роки, починаючи з другої й до прем'єр-ліги, ми працювали з Колючим Миколою Семеновичем, Бурханом Сергієм Павловичем... Якщо так станеться, що вони покинуть клуб, мабуть з Вами буде говорити вже інший головний тренер.

Роман Санжар , головний тренер ФК "Олімпік" :

Хотів би привітати команду "Сталь" з перемогою. Сьогодні було два різних тайми. Я незадоволений нашою грою в першому таймі. Був сильний вітер, який вніс корективи в гру. Було багато боротьби на футбольному полі, у якій чомусь рефері віддавав перевагу господарям протягом усього матчу. З перших же зіткнень почав роздавати жовті картки... Тому, було важко добитися перемоги в таких умовах. Хоча, ми самі винні. Недопрацювали після стандарту – пропустили гол. Потім, у другому таймі, проявили характер і вдесятьох мали хороші моменти. За це я подякував хлопцям, відзначив їх гру, їх характер. У цілому, звичайно, результатом я незадоволений. Ще раз вітаю команду-суперника з перемогою.

"Сталь" підійшла до матчу з донецьким "Олімпіком" практично в бойовому складі. Повернулися в стрій після травм Паньків, Пшеничних, Каленчук, Путраш, що не могло перед матчем не додати оптимізму вболівальникам дніпродзержинської команди.

Перший тайм матчу, як і весь поєдинок, пройшов з перевагою підопічних Володимира Мазяра. Уже до 10-ої хвилини "сталевари" завдали два досить небезпечних удари, які, утім, мети не досягли. На 15-й хвилині Васін зі штрафного навісив у район воротарського гостей, захисники вибили м'яч на Моху, від якого м'яч відскочив прямо на Кучерова, і Валерій точним ударом метрів з 18-и пробив у лівий кут – 1:0. Даний гол став першим для молодого півзахисника дніпродзержинців у вищому футбольному дивізіоні країни.

Після забитого м'яча "сталевари" контролювали хід поєдинку й продовжували створювати небезпечні моменти біля воріт Литовченка. На 26-й хвилині знову провалилася оборона "Олімпіка", але Гоменюк не потрапив у ворота з вигідної позиції. Цікаво, що, незважаючи на очевидну ігрову та територіальну перевагу наших футболістів у першій половині зустрічі, тільки один єдиний удар у площину воріт припав на обидві команди, але він виявився гольовим.

Куди більш цікаву й атакуючу гру показали команди в другому таймі. "Сталь" як і раніше гнула свою лінію й регулярно тривожила оборонні редути суперника. На 63-й хвилині груба гра гостей призвела до видалення Парцванії – гравець "Олімпіка" жорстко зіграв проти Кулача й справедливо побачив перед собою другу жовту картку. Після видалення "олімпійці", які дуже грубо діяли впродовж усієї зустрічі, дещо стрепенулися та провели ряд небезпечних атак.

Справедливості заради, необхідно відзначити, що після перерви гості мали пару можливостей забити гол, але зусилля донеччан ні до чого не привели. При цьому набагато більше гольових моментів було в господарів. Васіну, Гоменюку, Кулачу десь не вистачило везіння, щоб зняти всі питання про переможця задовго до фінального свистка й зробити рахунок великим.

У підсумку "Сталь" на мажорній ноті закінчила першу частину сезону, і на зимову перерву команда Володимира Мазяра пішла на 9-му місці в турнірній таблиці Ліги Парі-Матч.

Після переможного матчу з "Олімпіком" наша команда вирушила в заслужену відпустку, яка триватиме до середини січня 2016 року.