Асистент арбітра: Сергій Беккер (Харків)
Резервний арбітр: Роман Калита (Кіровоград)
Спостерігач арбітражу ФФУ: Михайло Овчар (Калуш, Івано-Франківська обл.)
Директор матчу ФФУ: Олександр Каденко (Київ)

Геннадій Приходько , головний тренер ФК "Гірник" :

Якщо взяти в цілому, як складався матч два тайми, то, звичайно, нічиєї задоволений. Тому що ми грали хвилин 25 вдесятьох. А те, як ми грали в першому таймі, я незадоволений. У першому таймі створили дуже багато моментів, які могли реалізувати, але забили лише один м'яч.

На початку другого тайму ми десь свідомо трохи віддали ініціативу, хотіли зіграти за рахунок швидкого виходу з оборони в атаку, за рахунок контратак. Але видалення гравця зламало всі наші плани. Десь ми вже зосередилися на обороні.

Вважаю, що з командою Прем'єр-ліги суддівський корпус не повинен їм допомагати. Вони повинні і так з нами грати: 11 на 11, а не 10 на 11. Хочу подивитися цей момент. Щойно розмовляв зі своїм футболістом. Він сказав мені, знаю, що вишу на жовтій картці, навіщо я буду падати, там був чистий фол.

А так, звичайно, історія це чи не історія... Будемо рухатися далі. Найголовніше відновитися до гри чемпіонату з Охтиркою.

Які завдання стоять перед вашою командою в чемпіонаті?

Вже багато на цю тему говорив. Повторюся, наше завдання – радувати вболівальників. Намагаємося грати в змістовний привабливий футбол, щоб уболівальник приходив на трибуни. А вже восени буде видно, на якому ми будемо місці. Намагаємося грати на перемогу в кожному матчі.

В "Гірнику" виступає кілька колишніх футболістів "Сталі". Ви свідомо залишили їх у запасі, того ж Сантрапинських, зокрема?

Просто не хотів міняти переможний склад у порівнянні з минулим виграшним матчем, тому Сантрапинських і Дацюк залишилися в запасі. Це два гравці дуже хорошого рівня, які допоможуть нашій команді. Ми на них розраховуємо в чемпіонаті.

Володимир Мазяр , головний тренер ФК "Сталь" :

Кубкова гра. "Гірник" – непогана команда, яка програла у Першій лізі один матч. А ми ж знаємо рівень Першої ліги. "Гірник", було видно, продемонстрував велику самовіддачу. На перших хвилинах пропускаємо третю гру поспіль, там не розібралися... Пропустили після стандарту, знову недопрацьовуємо.

У цілому, в другому таймі було дуже важко, адже потрібно було відновитися після "Шахтаря". На третій день після матчу з "Шахтарем" грати дуже важко. Якщо говорити про двоматчевій дуелі, то ми дуже задоволені тим, що відігралися.

Правда, незадоволені тим, що мали три-чотири стовідсоткові моменти, які не реалізували. Є, над чим працювати. Хочу подякувати місту: гарний прийом, хороша атмосфера. Люди прийшли на стадіон у будній день. Бажаю "Гірнику" зустрітися зі "Сталлю" в наступному році в Прем'єр-лізі.

Фаворитами сьогоднішньої зустрічі були, безсумнівно, "сталевари". Усе ж "Сталь" – учасник Ліги Парі-Матч. Хоча ще недавно сьогоднішні суперники з'ясовували свої стосунки в нижчих лігах українського футболу. Але легкою для дніпродзержинців сьогоднішня дуель навряд чи могла вийти. По-перше, у дуже впертій боротьбі завжди проходять зустрічі "Сталі" та "Гірника". По-друге, останнім часом нашу команду, на жаль, підкосили травми гравців.

У черговий раз стартовий склад "сталеварів" важко було передбачити. У підсумку, розстановка дніпродзержинців у цьому матчі була наступна. Місце у воротах зайняв Бандура. У центрі оборони грали Барановський та Кравченко, зліва в захисті – Воронін, праворуч – Адамюк. Цементувати опорну зону вийшли Карасюк і Бабенко. Лівого вінгера грав Козак, а правого – Васін. Позицію інсайда зайняв Кулач, а на вістрі атаки діяв Буднік.

Матч розпочався в рівній боротьбі. Однак перший небезпечний момент створили "сталевари" – це пройшла швидка атака дніпродзержинців, але завершальний удар Васіна прийшовся повз воріт. Рівна й монотонна гра обірвалася забитим м'ячем "гірників". Ямполь подав зі штрафного, який був призначений біля кутового прапорця, а Григорик легким кивком голови послав м'яч у сітку воріт Бандури – 1:0. Пару хвилин потому автор м'яча міг зробити дубль, але його трохи підвела точність. На 29-й хвилині небезпечний момент був у Адамюка, але Володимир після подачі кутового не потрапив у площину воріт. Після пропущеного м'яча наше команда володіла невеликою територіальною перевагою, але до гольових моментів справа в першому таймі так і не дійшла. Варто відзначити заміну, який зробив Володимир Мазяр уже на 36-й хвилині. Замість Будніка на поле вийшов Овсепян.

Після перерви в атаці "Сталь" стала виглядати більш цікаво й агресивно. Обороні господарів доводилося постійно перебувати в тонусі, хоча до небезпечних моментів біля воріт "Гірника" справа як і раніше не доходила. Гол, як часто буває в команд більш високого класу, виник з нічого. Антон Кравченко отримав м'яч у центральному колі, пройшов трохи вперед і завдав сильного удару в лівий нижній від себе кут – 1:1. Буквально через кілька хвилин за симуляцію отримав другу жовту картку Сітало, і "гірники" залишилися в меншості.

Після вилучення господарі практично перестали загрожувати воротам Бандури, намагаючись утримати нічию. "Сталевари" наприкінці матчу могли вирвати перемогу. Уже в компенсований арбітром час у нашої команди був гольовий момент, але Кулач, пробиваючи головою після навісу справа, трохи не влучив у ціль. Таким чином, матч закінчився внічию, і все вирішиться через місяць у Дніпропетровську. А вже найближчої неділі нашу команду чекає важлива зустріч у Лізі Парі-Матч проти запорізького "Металурга".