Разом проти расизму

Керівництво, адміністративний і технічний персонал, гравці й тренери футбольного клубу "Сталь" виступають проти расизму та всіх проявів національної чи релігійної нетерпимості. В основі політики, яка реалізується ФК "Сталь", завжди було, є і буде прагнення залишити насильство, расизм за межами спорту загалом і футболу зокрема.

ФК "Сталь" дотримується відповідної програми УЄФА, що складається з десяти пунктів, реалізованої в рамках боротьби з расизмом. Ми впевнені, що навколо нашого клубу й на стадіоні збираються люди, для яких головним є ГРА, а не расистські ідеї. Ми заявляємо, що расизму не місце на стадіоні. Єдино можлива форма протистояння команд – це чесна спортивна боротьба, заснована на взаємоповазі.

У разі виникнення на стадіонах расистських проявів в будь-якій формі (скандування расистських гасел, насильницькі дії до представників іншої расової приналежності, поширення літератури расистського характеру тощо) з боку футболістів, тренерів, штатних співробітників, офіційних осіб або вболівальників до винних осіб ФК "Сталь" прийматиме заходи дисциплінарного, адміністративного та іншого впливу відповідно до вимог офіційних документів і регламентів ФФУ, УЄФА, ФІФА, а також чинного законодавства України.

Уболівальникам, які були викриті в діях расистського характеру, буде заборонено доступ на стадіон "Металург", їм також буде відмовлено в придбанні сезонних абонементів на матчі ФК "Сталь".

Ми впевнені, що саме толерантність є тим принципом, який повинен лежати в основі роботи та розвитку нашого клубу. Тільки поважаючи своїх суперників і не роблячи відмінностей за національною чи релігійною ознакою, ми зможемо добитися успіхів. Це стосується всієї спортивної і суспільної діяльності ФК "Сталь" як у сьогоденні, так і в майбутньому. Ми всіляко підтримуємо всі ініціативи, які спрямовані проти проявів расизму у спорті, і закликаємо всіх своїх уболівальників керуватися цими принципами!

Проти расизму