Асистент арбітра: Євген Халамендик (Київ)
Асистент арбітра: Наталія Рачинська (Київ)
Резервний арбітр: Ігор Пасхал (Херсон)
Спостерігач арбітражу ФФУ: Валерій Лисенко (Одеса)
Директор матчу ФФУ: Віктор Липовецький (Житомир)

Матч в Олександрії, безумовно, мав принциповий характер для обох колективів. Адже зустрічалися команди, які ще кілька місяців тому боролися за перемогу в Першій лізі. Сьогоднішня зустріч, певною мірою, повинна була показати, хто з новачків краще освоївся в Прем'єр-лізі. До того ж, обидві команди перебували на підйомі. У минулому турі дніпродзержинці здобули свою першу перемогу в елітному дивізіоні, а олександрійці вивезли з Харкова почесну нічию – 1:1.

Стартові склади суперників були досить передбачувані. У порівнянні з переможною грою проти "Зорі" Володимир Мазяр зробив лише одну заміну в старті – місце у воротах зайняв Олександр Бандура.

Початок матчу пройшов за переваги "сталеварів". Олександрійці спробували взяти м'яч під свій контроль, але дніпродзержинці не дозволили їм це зробити, у свою чергу, самі активно граючи попереду. Господарі поля запам'яталися на цьому відрізку зустрічі тільки своїми дальніми ударами, але Бандура діяв упевнено. А на 15 хвилині чергова атака "сталеварів" закінчилася голом Дебелко, але був піднятий прапорець Наталії Рачинської, і взяття воріт не було зараховано через невеликий офсайд у Романа.

Скасований гол не засмутив "сталеварів". Наша команда продовжувала шукати щастя біля чужих воріт. На 19 хвилині зустрічі після подачі кутового міг забити Кравченко, але м'яч у лічених сантиметрах пролетів повз ворота. Проте вже через хвилину після навісу Васіна Антон, перегравши в повітрі захисників господарів поля, пробив по воротах, після чого м'яч зрикошетив від голови Банади у сітку воріт Новака. Гол став логічним наслідком переваги, яким володіла наша команда на початку поєдинку.

Після пропущеного м'яча олександрійці на деякий час перехопили ініціативу. "Сталеварам" довелося непросто в ці хвилини, але, заради справедливості, варто відзначити, що майже всі підходи "городян" до володінь Бандури закінчувалися, знову-таки, дальніми ударами, які або були неточними, або ставали легкою здобиччю стража наших воріт. На 30-ій хвилині після розіграшу штрафного забив Шендрік, але арбітр справедливо зафіксував офсайд. Прагнення олександрійців відігратися до перерви було чималим, але дніпродзержинці в обороні діяли злагоджено, пішовши на перерву з перевагою в рахунку.

Здавалося, що після відновлення зустрічі "сталеварам" доведеться ще важче. Однак Володимир Мазяр знайшов у роздягальні потрібні слова, і другий тайм пройшов з перевагою дніпродзержинців. "Сталевари" впевнено контролювали хід гри, не давши можливості супернику створити практично жодного гольового моменту, а самі, у свою чергу, дуже небезпечно контратакували. Дніпродзержинці були ближчими до того, щоб збільшити свою перевагу, ніж олександрійці відігратися.

Наприкінці матчу позначилася перевага підопічних Мазяра у функціональній підготовці, що дозволило нашій команді впевнено довести матч до своєї першої гостьової перемоги в еліті українського футболу, свідками чого, до речі, були 80 дніпродзержинських уболівальників, які приїхали підтримати "Сталь" і на власні очі спостерігали за тріумфом своєї улюбленої команди.

Дві перемоги поспіль над "Зорею" та "Олександрією" дозволили дніпродзержинській команді помітно поліпшити турнірне становище.

Наступний матч у сезоні наша команда проведе в неділю, 16 серпня . На дніпропетровському стадіоні "Метеор" о 17:00 у 5-ому турі "Ліги Парі-Матч" дніпродзержинці приймуть луцьку "Волинь" . Запрошуємо всіх любителів футболу підтримати "Сталь"!