Чемпіонат U-21, 2015/16: "Сталь" - "Олімпік" – 2:1

Сталь 2:1 Олімпік
(Дніпродзержинськ) (1:1) (Донецьк)

Чемпіонат U-21 , 12 тур
Новоолександрівка, "Ювілейний" • 50 глядачів • +3°C
  • Протокол
  • Прес-конференція
  • Звіт
  • Фото
  • Відео

Склади команд

1. Дмитроченко 1. Котляров
5. Янко 15. Ненько
15. Грачов 33. Счастливцев
10. 65' Задерака 4. 14' Іллой-Айєт
16. Багдасаров 6. Козлов
6. 44' Овсепян 99. 55' (34) 49' Бондаренко
11. Євдокимов (к) 13. 74' (23) Касяненко
18. 82' (4) Клак 11. 77' Хомутов
14. 64' (7) Цюцюра 18. Глиняний
8. 90+2' (13) Мисік 9. 61' (7) Пуди
9. 50' Дебелко 77. Галенков (к)

Запасні

12. Пазенко 21. Жмакін
22. Матвєєв 19. Зозуля
7. 64' (14) Яловенко 7. 61' (9) Єлоєв
13. 90+2' (8) Лисюк 34. 55' (99) Дорош
4. 82' (18) Хамходера 23. 74' (13) Касьяненко
17. Єсаулов
3. Гнедаш

Головні тренери

Сергій Шищенко Денис Хомутов

Бригада арбітрів

Арбітр у полі: Сергій Бойко (Київ)
Асистент арбітра: Максим Левченко (Кривий Ріг)
Асистент арбітра: Денис Романов (Дніпропетровськ)
Резервний арбітр: Людмила Тельбух (Дніпропетровськ)
Спостерігач арбітражу ФФУ: Віктор Дердо (Іллічівськ)

Сергій Шищенко , старший тренер ФК "Сталь" U-21 :

Сьогодні вийшла хороша гра за напруженням, за змістом в обох команд. Ми сьогодні обіграли хорошу команду й дуже задоволені грою наших футболістів. Звичайно, у деяких моментах були помилки, якими користувався "Олімпік". Суперник проводив хороші контратаки, але "Сталь" контролювала гру. Можна сказати, що "Олімпік" грав другим номером, намагався контратакувати. І вони непогано виглядали в цьому компоненті, створюючи нам великі проблеми. Я дуже радий, що, програючи 0:1, хлопці все-таки врятували цю гру, показавши хороший футбол, і здобули позитивний результат.

Проведіть невеликий аналіз першої частини Чемпіонату U-21 в цілому. Чи задоволені Ви тим місцем, яке займає команда?

У цілому ми добре провели першу частину чемпіонату. Я задоволений професійним ставленням хлопців і до тренувального процесу, і до матчів. Спасибі керівництву клубу за створені умови. Ми комфортно себе почували, ні в чому не потребуючи, що теж сприяє тому результату, який показала команда. Для нас великим досягненням є те, що ми знаходимося нагорі турнірної таблиці. Це спільна заслуга всіх: і хлопців, і керівництва, і тих людей, які працюють у пансіонаті.

Уже є якісь плани щодо зимових зборів?

Плани є, але поки рано говорити про те, де ми будемо проводити збори.

А коли команда збирається виходити з відпустки?

Приблизно 14-15 січня. Ми ще погоджуємо дату проведення медогляду.

Денис Хомутов , старший тренер ФК "Олімпік" U-21 :

Матч вийшов з обох сторін. Була атакуюча гра з моментами як в однієї, так і в іншої команди. Переміг той, хто їх реалізував. Вважаю, що наша команда виглядала дуже гідно. У нас 5 чоловік грали з U-19: це молоді хлопці, які набираються ще досвіду. Вийшла гарна гра, яка сподобалася глядачам, з обопільними атаками, з хорошим бойовим настроєм.

В "Олімпіка" – тривала серія з п'яти поразок під кінець першої частини сезону. Чому так сталося?

Виникла наступна ситуація: U-21 тренується разом з хлопцями з U-19, які лідирують у своєму чемпіонаті. Через це почали робити ставку на них, і багато останніх матчів команда грала неоптимальним складом. Нам просто не вистачає сил, ми розриваємося на два фронти. У нас – 30 осіб на дві команди.

Чи вплинув на сьогоднішній результат ранній приїзд уранці, відразу на стадіон?

Звичайно. При професійному підході потрібно приїжджати за день до гри. Хлопці повинні виспатися. А в нас – підйом о 5 ранку в поїзді, у 6:00 хлопці вже встали. Самі розумієте, як це важко... Поснідали й приїхали відразу на стадіон. Весь час до гри знаходилися в роздягальні, адже зараз погода така, що ні погуляєш – холодно. Це все впливає... Але треба відзначити, що хлопці молодці. Усе одно себе перебороли, старалися, як могли. Хотіли хоча б не програти, порушити цю серію. Але пропустили гол, намагалися відігратися... Могли як пропустити, так і переломити хід поєдинку.

На свій останній в 2015 році матч молоді дніпродзержинці вийшли в дещо зміненому вигляді. Поява в стартовому складі Овсепяна і Дебелка, які нечасто потрапляють до заявки головної команди, давала їм можливість заповнити недолік ігрової практики, і обидва гравці поєднали корисне з приємним, зробивши значний внесок в успіх "сталеварів".

Утім, перший тайм ніяк не можна занести в актив нашої команди. Начебто і м'ячем "Сталь" володіла більше, і кадровий потенціал у порівнянні з гостями в неї був трохи краще, але чого-небудь відчутного їй довгий час домогтися не вдавалося. Мало того, при подачі одного з кутових біля наших воріт Іллой-Айєт головою точно пробив під поперечину, і "Олімпік" повів у рахунку. "Сталевари" в основному завдяки активності Мисіка все ж вдалося створити кілька моментів біля воріт суперника, але до успіху вони не привели.

І коли здавалося, що на відпочинок суперники підуть за мінімальної переваги "олімпійців", нашій команді посміхнулася Фортуна. Досить тривала за часом атака "Сталі" закінчилася передачею Мисіку. Удар у Мар'яна відверто не вийшов, але м'яч полетів у бік Овсепяна, який вчасно зорієнтувався й зумів головою переправити шкіряну сферу в кут воріт гостей – 1:1.

А вже на початку другої половини дніпродзержинцям вдалася ефектна комбінація. Почав її Клак, який змістився праворуч в центр, далі послідувала передача ліворуч на хід Мисіку, який виконав обачливий і зручний навіс на Дебелка. Роману залишалося пробити головою так, щоб залишити не при справах Котлярова, і це йому блискуче вдалося. Гості не змирилися з таким розвитком подій. В атакуючі ряди перемістився навіть номінальний центрбек Іллой-Айєт, але наші футболісти, хоча й не без проблем, зуміли довести матч до такої потрібної перемоги.

Вона в дніпродзержинців стала восьмою в сезоні, дозволивши підопічним Сергія Шищенка піти на зимову перерву на почесній четвертій сходинці турнірної таблиці. Вихід з відпустки в "сталеварів" U-21 заплановано на середину січня, тоді й відновиться підготовка до заключного відрізку чемпіонату.